Wyniki matury naszych Uczniów w sesji wiosennej 2022r. są najlepsze w powiecie opatowskim – 1 miejsce i bardzo dobre – 11 miejsce, wśród 30 najlepszych liceów województwa świętokrzyskiego, zaś wyniki Technikum, to 1 miejsce w województwie obok THM w Ostrowcu Świętokrzyskim, w rankingu uwzględniającym dane z 3 podstawowych przedmiotów – z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Z przedmiotów rozszerzonych jest jeszcze lepiej – przewyższamy inne szkoły o kilka, kilkanaście a nawet kilkadziesiąt punktów procentowych.  To wielkie osiągnięcie naszej Młodzieży i Nauczycieli.

Maturzyści w Bartoszu znają już swoje wyniki. Są one bardzo dobre, bowiem ze wszystkich przedmiotów średnie wyniki przewyższają średnie uzyskane przez maturzystów w powiecie opatowskim i w województwie świętokrzyskim. Jednak najbardziej imponujące są wyniki z chemii oraz matematyki. Z tych przedmiotów maturzyści z Bartosza uzyskali ponad dwukrotnie wyższy wynik od średniego w województwie świętokrzyskim. Rówinież bardzo wysokie wyniki dotyczą języka angielskiego (19 maturzystów uzyskało wartość najwyższą – 100% p. podstawowy), matematyki (10 maturzystów uzyskało wynik 100% p. podstawowy), co pokrywa się z wysokimi wynikami z poziomu rozszerzonego. Podobnie kształtują się wyniki z biologii, fizyki, geografii i wos-u.

Matura 2022 - podstawowe informacje (prezentacja)

 

Deklaracje maturalne w postaci plików do pobrania - MATURA 2022

Deklaracja 1a dla:
Wypełnij Deklarację A, jeżeli:
(1) jesteś uczniem ostatniej klasy liceum, technikum, branżowej szkoły II stopnia albo szkoły artystycznej i w 2022 r. chcesz przystąpić do egzaminu maturalnego po raz pierwszy
(2) jesteś absolwentem liceum, technikum albo szkoły artystycznej w Polsce, Twoja szkoła nadal funkcjonuje i w 2022 r. chcesz przystąpić do egzaminu maturalnego po raz pierwszy albo po raz kolejny.

Deklaracja 1a [aktualizacja deklaracji]