Informacja pedagoga szkolnego
W związku z nauką zdalną w szkole informuję, że jestem do Państwa dyspozycji. W razie pytań/potrzeby porozmawiania ze mną zapraszam do kontaktu  poprzez dziennik elektroniczny,  telefonicznie:  512 179 614, lub mailowo:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam
Agnieszka Miśkiewicz
pedagog szkolny


Pedagog

Agnieszka Miśkiewicz

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pokój 333a, II piętro

Uczniami naszej szkoły opiekuje się:

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Opatowie

ul. Sienkiewicza 17, 27-500 Opatów

tel. 15 8682636

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna czynna jest w godzinach 800 – 1500

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Każdy z nas spotyka w życiu trudności i każdy ma swój sposób na ich pokonywanie. Najczęściej wspiera nas rodzina, wypróbowanie przyjaciele. Czasem jednak wszystko zawodzi, rady bliskich wydają się nam nie do przyjęcia, szczere rozmowy nie odnoszą oczekiwanych rezultatów. Dzieje się tak szczególnie wtedy gdy dotyka nas nagłe traumatyczne zdarzenie, lub gdy ciąg niepowodzeń wydłuża się. Wtedy pojawia się myśl (czasem ktoś nam ją podsunie) o szukaniu pomocy dalej, u psychologa, lub pedagoga, gdy mam kłopot z potomstwem.

Takie działanie nie jest przejawem słabości, czy nieradzenia sobie. Nie powinno wywoływać poczucia strachu ani wstydu, bo „co też on sobie o mnie pomyśli”. Wizyta taka, to wyraz dbałości o nasze dobre samopoczucie, próba poszukania własnych naturalnych sił życiowych, maksymalnego wykorzystania swojego potencjału. Czasem potrzebujemy do tego jedynie nowej perspektywy widzenia.

Pedagog Agnieszka Miśkiewicz