Dobiegł końca czas pracy i nauki, a rozpoczął się wyczekiwany okres wakacji. Zakończenie roku szkolnego to moment podsumowania całorocznej pracy, docenienia sukcesów i podziękowań dla uczniów, nauczycieli, rodziców za wysiłek i zaangażowanie. 366 uczniów Bartosza otrzymało promocję do klasy wyższej, z czego bardzo liczna grupa 142 uczniów otrzymała świadectwa z wyróżnieniem. Wszyscy uczniowie są dla nas powodem do dumy ze względu na ich kreatywność, różnorodne talenty, wysiłek i starania. Hubert Kaczmarczyk i Kamil Wójtowicz z kl. IIa za zajęcie III miejsca w kraju w konkursie „Gry Edukacyjne Eksperymentalne Komputerowe – GEEK” zostali nagrodzeni przez Pana dr Rafała Kołodziejczyka - prezesa Świętokrzyskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

Pani Dyrektor Małgorzata Szczepańska wręczyła nagrody finaliście Olimpiady Wiedzy Ekologicznej Marcinowi Siweckiemu i uczestnikowi finału Mateuszowi Wójcikowi. Nagrodą Dyrektora Szkoły został wyróżniony Adam Nalewaj z kl. IIa za zaangażowanie i pracę na rzecz szkoły. Szczególne podziękowania otrzymała także Julia Serwinowska – przewodnicząca szkolnego wolontariatu.

Dziękujemy za czas owocnej współpracy wszystkim naszym Uczniom i Nauczycielom. Życzymy udanego, ale także bezpiecznego wakacyjnego odpoczynku.