Witamy naszych Uczniów w nowym roku szkolnym 2022/2023. Cieszymy się z Waszego powrotu po wakacyjnej przerwie i z tego, że mury naszej szkoły znów wypełnione są gwarem, śmiechem, rozmowami, spotkaniami szkolnych przyjaciół. Szczególnie witamy Uczniów klas I, których od dzisiaj możemy zabrać w podróż po szlakach licealnych. Możemy Was zaprowadzić w krainę nauk przyrodniczych i ścisłych, humanistycznych i lingwistycznych, wspólnie odkrywając świat i prawa nim rządzące.

Życzymy Wam, aby czas nauki w szkole średniej był najpiękniejszym etapem Waszego życia, wypełnionym radością i przyjaźnią. Życzymy Wam wytrwałości i cierpliwości, dążenia do wyznaczonych celów, które będą realizacją Waszych marzeń i radością Waszych Rodziców. Zapewniamy Was, że jesteście dla nas ważni i otoczymy Was troską i wsparciem. My też dzięki Wam dużo zyskujemy, czerpiąc od Was energię, optymizm i radość życia.

Dyrekcja, Nauczyciele i Wychowawcy Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Opatowie oraz obecni na inauguracji roku szkolnego 2022/23: Starosta Opatowski - Pan Tomasz Staniek, Wicestarosta - Pani Małgorzata Jalowska, Przewodnicząca Rady Powiatu - Pani Bożena Kornacka, Członek Zarządu Powiatu - Pan Kazimierz Żółtek.

Foto: Zuzia Korzeń