Martyna Wójcik to tegoroczna maturzystka „Bartosza”, ma 19 lat, pochodzi z Opatowa. Jej przygoda ze śpiewem zaczęła się od wczesnych lat dziecięcych, kiedy rodzice dostrzegli Jej  talent muzyczny i zapisali Ją na lekcje śpiewu. Jednocześnie Jej talent i zdolności wokalne zauważyła nauczycielka muzyki w szkole podstawowej, obierając Jej bardzo ambitny i trudny repertuar, angażując Martynę do występów muzycznych podczas uroczystości szkolnych. W 2014 r., mając 11 lat po raz pierwszy stanęła na scenie w Łazienkach Królewskich w Warszawie jako półfinalistka  Festiwalu Zaczarowanej Piosenki Fundacji Anny Dymnej.

 Dwa lata później po ciężkiej i mozolnej pracy, wspierana przez swoich rodziców, którzy doceniali Jej wysiłek, przyszedł pierwszy sukces. W 2016r. jako 14 latka wygrała Świętokrzyski Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej w Pacanowie, wykonując utwór z repertuaru Marka Grechuty pt. „Wolność”. W nagrodę została zaproszona do Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach, gdzie wystąpiła w Koncercie Galowym u boku Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. W tym samym roku doszła do półfinału Talentu Świętokrzyskiego, pokonując cztery etapy.  Wielu emocji  dostarczyło Jej śpiewanie  kolęd i pastorałek przez kilka kolejnych lat na ogólnopolskich konkursach i festiwalach. Bardzo dobrze czuła się wykonując utwory melancholijne, spokojne, pozwalające na przekazywanie swoich uczuć i emocji. Później zaczęła sięgać po repertuar wybitnych artystów, wśród których znalazły się piosenki Alicji Majewskiej, Edyty Geppert, Marka Grechuty, Metro, Anny German, co skutkowało kolejnymi sukcesami.

Od roku 2017 do chwili obecnej  Martyna podbija świat swoim śpiewem, uczestnicząc w różnorodnych festiwalach, konkursach piosenki, przeglądach artystycznych, zdobywając najwyższe lokaty, wyróżnienia, nagrody na szczeblu ogólnopolskim. Te sukcesy utwierdzają Ją w przekonaniu, że muzyka, śpiew to Jej pasja. To obszar takiej aktywności artystycznej, w której najlepiej wyraża siebie. Swoją przyszłość wiąże z muzyką.

Martyna jest dumą naszej szkoły, artystką Bartosza, która niesie w świat swój talent, poparty wysiłkiem nad własnym rozwojem, odznacza się bardzo dużymi ambicjami artystycznymi, które pozwalają Jej sięgać bardzo wysoko.

Obecnie Martyna została zakwalifikowana do Finału Finałów Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, oddajmy na Nią swój głos.

Głosowanie jest bezpłatne. Do 11 czerwca br. można oddać codziennie jeden głos.

Link do głosowania:

 https://plebiscyt.pl/zaczarowanykonkurs

Utwór do odsłuchania pod wskazanym linkiem

https://youtu.be/cXDd6wGY1Zk

Pamiętajcie żeby głos był ważny musicie go potwierdzić w e-mailu.

Dziękujemy za każdy oddany głos!