Drodzy Kandydaci do klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Opatowie.

Bardzo się cieszymy, że dokonaliście wyboru naszej szkoły do swej dalszej edukacji. Dzięki temu będziemy mogli zabrać Was w podróż po szlakach wiedzy z różnych przedmiotów. Zaprowadzimy Was w krainę nauk przyrodniczych i ścisłych, humanistycznych i językowych, wspólnie odkrywając świat i prawa nim rządzące.

Wasze talenty i ambicje będą dla nas wyzwaniem, abyśmy wspólnie dążyli do ich rozwoju i doskonalenia. Wiemy, że jesteście rocznikiem wyjątkowo uzdolnionym, bowiem aż 11 osób potwierdziło swe pasje naukowe poprzez uzyskanie tytułu laureata lub finalisty w konkursach przedmiotowych na szczeblu wojewódzkim.

Jeśli czujecie obawy i lęki wynikające ze zmiany środowiska szkolnego, a może własne słabości, postaramy się Wam pomóc, abyście nabrali przekonania o swych twórczych możliwościach i uznali to miejsce za własne, spokojne i bezpieczne.

Życzymy Wam, aby czas nauki w szkole średniej był najpiękniejszym etapem Waszego życia – wypełnionym radością, przyjaźnią i realizacją swych marzeń.

Na czas wakacji życzymy Wam odkrywania pięknego świata w jak najciekawszy sposób, zasłużonego odpoczynku, beztroski letnich dni.

Dziękujemy Waszym rodzicom za pomoc w podjęciu decyzji o wybranie tej szkoły. Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby wasze ambicje i aspiracje zostały zrealizowane w tej szkole.

Zapraszamy 1 września 2021r.