Dodatkowa godzina
wtorek, 24 lutego 2015 13:57

Wykaz dodatkowych zajęć w roku szkolnym 2018/2019

Lp.

Nauczyciel uczący

Liczba godzin

Przedmiot

Dzień tygodnia

Godzina lekcyjna

Klasa

sala

1.

Basak Ewa

3

Biologia

 

wtorek

Środa

piątek

710 - 755

710 - 755

710 - 755

1c

1c

3d

318

318

318

2.

Cheba Jacek

2

Piłka siatkowa

siłownia

piątek

piątek

710 - 800

1430 - 1515

 

hala

3.

Cybula Ewa

1

Język polski

poniedziałek

710 - 755

3b

406

4.

Czerwińska Monika

2

Język angielski

środa

poniedziałek

 

710 - 755

710 – 755

2a

2a

403

403

5.

Domagała – Rej Bożena

2

Język polski

czwartek

 

710 - 755

1340 - 1425

1c

2b , 1a

326

326

6.

Gach Anna

2

Język rosyjski

Środa

piątek

1430 - 1515

710 - 755

3a , 3b , 3c , 3d

329

329

7.

Grad Agnieszka

1

Język angielski

poniedziałek

710 - 755

3a , 3b , 3c

309

8.

Grządziel Małgorzata

1

Historia

wtorek

1340 - 1425

3a

211

9.

Herbuś Zuzanna

2

Matematyka

wtorek

piątek

710 - 755

1340 - 1425

3a

3a

323

10.

Kaptur Piotr

2

Wiedza
o społeczeństwie

poniedziałek

czwartek

1430 - 1515

1430 - 1515

3a

3a

213

213

11.

Kasprowicz Łukasz

2

Informatyka

wtorek

piątek

1245 - 1330

1045 - 1130

3b

1T

247

247

12.

Kmieć Michał

3

Religia

środa

poniedziałek

poniedziałek

710 – 755

710 - 755

950 - 1035

 

3b

3b

3b

126

125

126

13.

Kołodziej Małgorzata

2

Geografia

 

Środa

 

800 - 845

1140 - 1125

3a , 3d

3d

213

126

14.

Kucharczyk Aneta

1

Język angielski

środa

710 - 755

3a , 3b, 3c , 3d

310

15.

Lawęda Joanna

2

Język polski

środa

710 - 755

1245 - 1330

3a

3a

126

115

16.

Loryś Aleksander

 

Religia

 

 

 

 

17.

Nowak Anna

 

Matematyka

Poniedziałek

czwartek

1430 - 1515

1330 - 1415

2c

3c

320

320

18.

Pargieła Mirosław

2

Fizyka

czwartek

środa

1330 - 1425

1430 - 1515

3b

1T

244

244

19.

Serwicka Marlena

2

Język niemiecki

wtorek

poniedziałek

1140 - 1225

1245 - 1330

3a , 3b , 3c , 3d

311

20.

Siwecka Ewa

1

Język polski

wtorek

710 - 755

3c

115

21.

Słapek Marcin

 

Badminton, tenis stołowy, siłownia

czwartek

Piątek

710 – 755

800 – 845

od kl. 1a do 3d

238

22.

Stępień Małgorzata

2

Geografia

wtorek

środa

710 – 755

800 - 845

2b

3a

240

126

23.

Strzyż Jerzy

1

Radio Opatów

Piątek

1530 - 1630

 

 

24.

Szczechura Barbara

2

Chemia

Poniedziałek środa

1430 - 1515

1235 - 1320

1c

3c

109109

25.

Szczepańska Małgorzata

 

Wyjazdy na basen

2 – 3 razy w miesiącu

od 1a do 3d

 

26.

Wosik Monika

1

Matematyka

piątek

855 - 940

3b

325

27.

Zając Magdalena

2

Język polski

 

poniedziałek

środa

710 - 755

710 - 755

3d

126

28.

Zwolińska – Kaptur Beata

1

Język francuski

wtorek

1430 - 1515

2a

406

 
Ta strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Dowiedz się więcej...