Dodatkowa godzina
wtorek, 24 lutego 2015 13:57

Wykaz dodatkowych zajęć

Lp.

Nauczyciel uczący

Liczba godzin

Przedmiot

Dzień tygodnia

Godzina lekcyjna

Klasa

sala

1.

Basak Ewa

2

Biologia

 

czwartek

piątek

710 – 755

710 – 755

3 c, 3 fakult.

1 c

318

318

2.

Cheba Jacek

3

Piłka siatkowa

Siłownia; p.n. halowa

Piłka siatkowa

poniedziałek

środa

piątek

1430 - 1515

1430 - 1515

1430 - 1515

łączone

hala sportowa

3.

Cybula Ewa

2

Język polski

czwartek

wg potrzeb

1425 - 1515

2 c, 2 b

Teatr Czterdziestu

115

 

 

4.

Czerwińska Monika

2

Język angielski

środa

czwartek

710 – 755

1425 - 1510

3 b, 3 c, 3 d

3 a, 3 e

403

5.

Domagała – Rej Bożena

2

Język polski

wtorek

środa

950 - 1035

III a rozsz.

326

6.

Gach Anna

2

Język rosyjski

poniedziałek

wtorek

1435 - 1520

1340 - 1425

klasy 2.

klasy 3.

329

7.

Grad Agnieszka

3

Język angielski

poniedziałek

środa

czwartek

15, 29.09

710 – 755

710 – 755

1430 - 1515

1340 - 1515

klasy 3

309

8.

Grządziel Małgorzata

1

Historia

poniedziałek

1425 – 1515

3 a, 3 d

211

9.

Herbuś Zuzanna

2

Matematyka

poniedziałek

środa

1430 - 1515

1340 – 1425

3 d

323

10.

Kaptur Piotr

1

Wiedza
o społeczeństwie

środa

1330 - 1415

3 a, 3 d

213

11.

Kasprowicz Łukasz

3

Informatyka

poniedziałek piątek

 

1045 – 1130

1140 – 1225

3 b

247

12.

Kasprzyk Marek

 

Przedsiębiorczość

soboty (jak zjazdy)16.09., 7.10., 21.10., 4.11., 18.11., 2.12., 16.12., 13.01., 20.01.

900 - 1400

3 b

126

13.

Kmieć Michał

2

Religia

wtorek

środa

710 – 755

710 – 755

2 b, 3 b

126

14.

Kołodziej Małgorzata

2

Geografia

poniedziałek

wtorek

1045 – 1130

1045 – 1130

3d

olimpiada

240

240

15.

Kucharczyk Aneta

1

Język angielski

Poniedziałek

Środa

710 – 755

710 – 755

3 e

3 b, 3 c

310

16.

Lawęda Joanna

2

Język polski

wtorek

czwartek

855 – 940

855 – 940

2 d

2 a

115

245

17.

Loryś Aleksander

1

Religia

wtorek

950 - 1035

1, 2, 3

107

18.

Nowak Anna

2

Matematyka

poniedziałek

wtorek

1335 - 1420

1045 – 1130

2 c

3 e

320

320

19.

Pargieła Mirosław

3

Fizyka

Matematyka

czwartek

piątek

środa

1425 – 1520

1245 - 1330

710 – 755

3 b

2 b

1 a

244

20.

Serwicka Marlena

1

Język niemiecki

poniedziałek

1045 – 1130

grupy łączone

311

21.

Siwecka Ewa

1

Język polski

poniedziałek

710 – 755

3 b

115

22.

Słapek Marcin

4

piłka siatkowa dziewczyn,

piłka nożna dziewczyn, badminton, tenis stołowy, siłownia

poniedziałek

środa

czwartek

710 – 855

710 – 800

710 – 800

klasy 1, 2,3

Hala sportowa

23.

Stępień Małgorzata

3

Geografia

poniedziałek

czwartek piątek

800 – 845

1330 – 1425

710 – 755

3 e / 2 a

2 a

3 e

240

24.

Strzyż Jerzy

3

Koło dziennikarskie

piątek

1530 - 1630

2 godz. przygotowania

-

Audycja w radio

25.

Szczechura Barbara

1

Chemia

czwartek

1330 – 1425

1 c

109

26.

Szczepańska Małgorzata

 

Zajęcia taneczne

gimnastyka

od 12 listopada

wtorek

1430 - 1600

1 a, 1 b, 2 c, 2 b

Hala sportowa

27.

Wosik Monika

2

Matematyka

środa

710 – 755

800 – 845

1 b

2 d

325

325

28.

Wójtowicz Ewa

2

Język polski

czwartek

piątek

800 – 845

710 – 755

3 e

3 e (3os.)

115

115

29.

Zając Magdalena

2

Język polski

poniedziałek (co 2 tyg.)

czwartek

800 – 845

 

800 – 845

Indywidualne

3 c

-

 

126

30.

Zwolińska – Kaptur Beata

1

Język francuski

wtorek

855 – 940

klasy 3

406

 
Ta strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Dowiedz się więcej...