Nie pozwól, aby AIDS zabijał
czwartek, 02 czerwca 2011 15:21

1 czerwca 2011 r. uczniowie naszej szkoły przedstawili program dotyczący problematyki HIV i AIDS. Prezentacja multimedialna wyjaśniająca tematykę zakażenia, ochrony oraz walki z tą chorobą wzbogacona była o fragmenty wzruszającego filmu z Tomem Hanks'em pt. „Filadelfia” oraz fragmentów seriali „M jak Miłość” i „Na Wspólnej”.

Inspiracją dla naszych uczniów były warsztaty, których tematem było „życie w dobie HIV i AIDS”. Odbyły się one w I semestrze roku szkolnego 2010/11, a prowadził je pan Roman Latoszyński.

Prezentacja cieszyła się dużym zainteresowaniem, a po zakończeniu otrzymała gromkie brawa.

 
Ta strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Dowiedz się więcej...