Akcja Oddawania Krwi
czwartek, 02 czerwca 2011 15:18

1 czerwca 2011 r. w naszej szkole, już po raz trzeci odbyła się Akcja Oddawania Krwi organizowana przez szkolne koło PCK, którego opiekunem jest Jolanta Sitarska.

Tym razem krew oddawali pełnoletni drugoklasiści, gdyż maturzyści opuścili już mury naszej szkoły. Wsparły nas w tym działaniu również osoby spoza szkoły. Niestety wiele osób nie zakwalifikowało się do zostania krwiodawcami, ponieważ mamy okres wzmożonego pylenia i nasilania się alergii. Pomimo tego oddaliśmy 9 litrów krwi.

Nadchodzą wakacje. Z przykrością informujemy, iż jest to okres, w którym banki krwi cierpią na duże braki, zatem zachęcamy wszystkie osoby pełnoletnie do oddania krwi w punktach krwiodawstwa w Ostrowcu Świętokrzyskim i w Kielcach.

We wrześniu odbędzie się kolejna Akcja Oddawania Krwi w naszej szkole. Zapraszamy!

 
Ta strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Dowiedz się więcej...