Każdy może pomóc
piątek, 13 grudnia 2019 13:06

Miesiąc grudzień sprzyja akcjom charytatywnym. Nie zabrakło ich również w Zespole Szkół Nr 2 w Opatowie a jedną z nich była zbiórka prezentów dla lokalnej placówki opiekuńczo - wychowawczej. W działanie włączyły się wszystkie klasy pierwsze, które zapewniły zarówno to, co potrzebne (artykuły szkolne), jak i to, co ucieszy (gry, puzzle, zabawki). Zgromadzone dary uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu spakowali i jako prezenty zanieśli w dniu 12.12.2019 dzieciom i młodzieży z placówki, dla których była to  miła niespodzianka, wywołująca mnóstwo pozytywnych emocji tak u obdarowanych, jaki i u darczyńców.

Wiadomo, że prezenty nie są tym, czego najbardziej potrzebują ludzie na święta. Dotyczy to szczególnie osób niemogących cieszyć się atmosferą rodzinną. Dlatego każde działanie, które wywołuje radość u innych jest warte największego wysiłku. Wszystkim, którzy włączyli się w tą szlachetną akcję serdecznie dziękujemy. Przedsięwzięcie przygotowało Szkolne Koło Wolontariatu z opiekunami M. Kołodziej i A. Miśkiewicz.

 
Ta strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Dowiedz się więcej...