Powrót do przeszłości, czyli z wizytą u przedszkolaków
piątek, 13 grudnia 2019 13:01

Kim jest Kocia Kicia? Licealiści tego nie wiedzą, ale dla przedszkolaków jest to postać kultowa. Dlatego też podczas akcji czytania dzieciom w Przedszkolu Ha, Ha, Ha w Opatowie nie mogło zabraknąć opowiadań o przygodach tej przesympatycznej i pomysłowej kotki. Były też zagadki, za odgadnięcie, których Święty Mikołaj (w tę rolę wcielił się Marcin Stawiarski z klasy 1D) hojnie rozdawał cukierki. Rolę narratorów bajek i opowiadań przyjęły wolontariuszki ze Szkolnego Koła Wolontariatu: Natalia Hołody, w tym dniu w stroju jednorożca i Martyna Jarecka, jako osiołek Kłapouchy.

 

Dzieciom bardzo podobały się te kostiumy i z uporem sprowadzały, kto kryje się pod przebraniami. Na koniec spotkania wszystkie przedszkolaki odtańczyły taniec boogie woogie i wróciły do swoich sal, zabawek, klocków, książeczek … Zaś u wolontariuszy wizyta wywoła falę wspomnień: jak fajnie było im kiedyś w przedszkolu.

Przedsięwzięcie zostało przygotowane przez M. Kołodziej i A. Miśkiewicz.

 
Ta strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Dowiedz się więcej...