Kino letnie w Bartoszu
wtorek, 16 lipca 2019 09:25

5 lipca 2019r. w Zespole Szkół Nr 2 w Opatowie miało miejsce bardzo ciekawe wydarzenie. Miłośnicy języka angielskiego, kina i Szekspira mieli możliwość skorzystania z uroków kina letniego. Patio liceum przemieniło się, na 2 godziny, w magiczną salę kinową na świeżym powietrzu ,która zapewniła widzom chwilę relaksu i wytchnienia. Wyjątkowego charakteru nadały lampiony i światełka. Ciepłe koce, herbata i popcorn dodatkowo uprzyjemniły ten chłodny, lipcowy wieczór.

 

Nauczycielki języka angielskiego, Agnieszka Grad oraz Aneta Kucharczyk wybrały ekranizację dzieła Szekspira, pragnąc zapewnić gościom kontakt z klasycznym językiem angielskim. „Wiele hałasu o nic” to urocza komedia pomyłek utrzymana w typowym elżbietańskim stylu. Miłość, zazdrość i zemsta przeplatają się ze sobą,  a wszystko okraszone jest błyskotliwymi dialogami i piękną scenerią. Kolejny pokaz odbędzie się na zakończenie wakacji.

Organizatorki dziękują za ogromne wsparcie pani dyrektor Małgorzacie Szczepańskiej oraz panu Łukaszowi Kasprowiczowi za pomoc techniczną.

 
Ta strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Dowiedz się więcej...