Zakończenie roku szkolnego 2018/19
niedziela, 23 czerwca 2019 16:43

W dniu 19 czerwca  w Zespole Szkół Nr 2 - Liceum Ogólnokształcącym im. Bartosza Głowackiego w Opatowie  odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019, które zaszczycili swoją obecnością  Starosta Opatowski, pan Tomasz Staniek oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Wszystkich powitała  pani dyrektor Małgorzata Szczepańska, która podziękowała nauczycielom i uczniom za rok ciężkiej  i wytężonej pracy. Gratulowała młodzieży zaangażowania i aktywności w różnych obszarach życia szkolnego, a przede wszystkim wysokich wyników w nauce oraz sukcesów w konkursach i olimpiadach. Pani dyrektor wręczyła 60 świadectw z wyróżnieniem oraz nagrody i dyplomy uczniom z najwyższą średnią ocen. Wyrazy uznania skierowała do 11 osób, które w minionym roku szkolnym nie opuściły ani jednego dnia nauki i uzyskały stuprocentową frekwencję.

 

Miłe słowa do społeczności „Bartosza” skierował także Starosta pan Tomasz Staniek, który pogratulował pedagogom i młodzieży pięknych wyników i życzył wszystkim  wspaniałych wakacji. Wręczył także Nagrodę Starosty, którą w roku szkolnym 2018/2019, decyzją Rady Pedagogicznej, otrzymała Anna Surma z klasy II a.

Następnie Pani dyrektor Małgorzata Szczepańska  poinformowała o kolejnych nagrodach, przyznanych dla uczniów ze szczególnymi osiągnięciami. Nagrodę Prezesa Rady Ministrów otrzymali Sylwia Kubik z klasy II a (średnia ocen 5,56) oraz Damian Pawlicki z klasy I T (średnia ocen 5,05). Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymała Kornelia Heimann z klasy I c.

Nagrodę ufundowaną  przez opatowski Ośrodek Szkolenia Kierowców „Auto-As” w postaci kursu na prawo jazdy otrzymał Dawid Marcjan z klasy II a. W dalszej części uroczystości głos zabrała  przedstawicielka Rady Rodziców oraz  przedstawiciele Samorządu Szkolnego - Aleksandra Bugała i Marcin Wróblewski.

Podczas uroczystości odbyło się także miłe pożegnanie odchodzącej po 36 latach pracy  na emeryturę pani  Wiktorii Dyl - pracownika administracji i obsługi. Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim bezpiecznych i pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji.

 
Ta strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Dowiedz się więcej...