Wolontariusze z „Bartosza” dla najmłodszych
wtorek, 18 czerwca 2019 09:21

11 czerwca 2019r.mury Bartosza odwiedzili wyjątkowi goście. Były to przedszkolaki z „Przedszkola HaHaHa” wraz ze swoimi opiekunami. Spotkanie odbyło się na hali sportowej naszej szkoły. Wolontariusze Bartosza wraz nauczycielami:  panią Anetą Kucharczyk, panem Arturem Waszczykiem i Józefem Komisarkiem, przygotowali dla najmłodszych mnóstwo zabaw i gier zespołowych, także w języku angielskim. Nie obyło się też bez pysznego i słodkiego poczęstunku dla gości-gofrów z owocami i bitą śmietaną, które przygotowały panie Agnieszka Miśkiewicz i Małgorzata Kołodziej. Na zabawie, śmiechu i  śpiewie miło wszystkim upłynął czas.

Najmłodszymi gośćmi zajmowali się wolontariusze z klasy IIa-Julia Biernacka, Angelika Czajkowska, Gabriela Gierach, Aleksandra Kijanka, Julia Kozłowska, Sylwia Kubik, Wiktoria Mianowana, Aleksandra  Pałka, Kinga  Pawlik,  Kamila Polit, Katarzyna Saracen, Aleksandra Słomka, Anna Surma, Weronika Szymańska i Anna Zając.

Pani dyrektor, Małgorzata Szczepańska, dziękuje wszystkim nauczycielom i uczniom Bartosza za zaangażowanie w przygotowanie tego wyjątkowego spotkania, być może dla naszych przyszłych uczniów.

 
Ta strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Dowiedz się więcej...