Bezpiecznie w rolnictwie
piątek, 07 czerwca 2019 07:17

3 czerwca 2019 roku w Kielcach odbyło się podsumowanie etapu wojewódzkiego konkursu „Napisz, zaśpiewaj, zagraj – Dzień z życia rolnika” organizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Konkurs cieszył się dużą popularnością, bowiem skupił aż 420 uczestników z terenu całego województwa świętokrzyskiego. Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów: Daniel Araźny, Krzysztof Zugaj i Jakub Marchewka z pierwszej klasy technikum informatycznego. Wszyscy trzej zdobyli wyróżnienia i atrakcyjne nagrody. Celem konkursu było promowanie bezpieczeństwa w rolnictwie. Ponieważ można się było posłużyć się dowolną formą przekazu, dlatego Daniel napisał wiersz a Jakub i Krzysiek stworzyli memy dotyczące bezpiecznej pracy rolnika.

 

Konkurs organizowany przez KRUS to okazja do pobudzenie kreatywności wśród młodzieży szkolnej z terenów wiejskich poprzez promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego. Młodzież „Bartosza” przygotowywała się pod kierunkiem nauczyciela geografii pani Małgorzaty Kołodziej.

 

 
Ta strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Dowiedz się więcej...