Sześcioro uczniów „Bartosza” wyróżnionych w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego „Geo-Planeta Plus”
wtorek, 04 czerwca 2019 09:31

Sześcioro uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego: Marcelina Kozłowska (kl. III b), Gabriela Wosik (kl. III b), Michał Masternak (kl. III b), Klaudia Sudy (kl. III b), Natalia Saniawa (kl.III b) i Wiktoria Dorosińska ( kl. IIb) uzyskało bardzo wysoki wynik i jednocześnie wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta Plus.

Od kilku lat uczniowie opatowskiego „Bartosza” systematycznie biorą udział w kolejnych edycjach tego Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego. Jego ideą jest szerzenie wśród młodzieży wiedzy o geografii Polski i świata. Udział w konkursie dostarczył młodzieży nie tylko rozrywki umysłowej ale był jednocześnie sprawdzeniem wiedzy i umiejętności geograficznych. Konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem młodzieży. Przeprowadzany jest przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie.

Gratulujemy wyróżnionym uczniom. Młodzież przygotowywała się do konkursu pod okiem nauczycieli geografii p. Małgorzaty Stępień i p. Małgorzaty Kołodziej.

 

 
Ta strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Dowiedz się więcej...