Podróż w przyszłość
piątek, 29 marca 2019 13:12

22 marca 2019 roku uczniowie „Bartosza” klas 2b i 3b-politechniczno-ekonomicznych oraz 1 klasy Technikum Ekonomicznego wzięli udział w Dniach Otwartych zorganizowanych przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. Organizatorkami wyjazdu były pani Monika Wosik i pani Małgorzata Stępień. Swój pobyt na uczelni młodzież rozpoczęła od zwiedzania stoisk i zapoznania się z szeroką ofertą kierunków studiów. Szczególnie cenna dla uczniów okazała się możliwość zdobycia informacji o uczelni w bezpośredniej rozmowie ze studentami i wykładowcami. W dalszej części licealiści obejrzeli prezentacje poszczególnych kierunków przygotowane przez studentów, a następnie uczestniczyli w niezwykle ciekawym wykładzie mgr Pawła Milki pt. Wojny walutowe we współczesnej gospodarce – szanse czy zagrożenie?

Pobyt na uczelni zakończył spacer po kampusie oraz zwiedzanie budynków i wydziałów uniwersyteckich. Ostatnim punktem pobytu w Krakowie był spacer po Krakowskiej Starówce. Opiekunami wyjazdu były panie Monika Wosik, Małgorzata Stępień, Bożena Domagała-Rej oraz pan Józef Komisarek.

 
Ta strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Dowiedz się więcej...