O uśmiech Oli
piątek, 21 grudnia 2018 09:13

Końcówka 2018 roku obfituje w działania dobroczynne w Zespole Szkół Nr 2 w Opatowie. Młodzież i nauczyciele włączyli się w pomoc dla schroniska dla zwierząt, obdarowali Szlachetną paczką potrzebującą rodzinę a szesnastego grudnia zważono zbierane przez trzy miesiące  plastikowe nakrętki. Powędrują one do niepełnosprawnej Oli z przeznaczeniem na specjalistyczny sprzęt mający ułatwić jej codzienne życie.

Dzięki relacji ze zbiórki opublikowanej na facebooku o akcji dowiedzieli się nauczyciele z Zespołu Szkół Publicznych w Baćkowicach i za pośrednictwem Pań Małgorzaty Czerwińskiej i Ewy Wosik przekazali ponad 90 kg nakrętek. W sumie mama Oli mogła zabrać z opatowskiej szkoły prawie 300 kilogramów plastiku.

Samorząd uczniowski Zespołu Szkół Nr 2 serdecznie dziękuje wszystkim którzy włączyli się do akcji. Gratulujemy najbardziej wytrwałym klasom: 1T (34 kg), 2c (23 kg) oraz rekordziście tj. klasie 3d za zebranie największej ilości nakrętek (70 kg).

 
Ta strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Dowiedz się więcej...