Warsztaty dla klas prawniczo-medialnych
poniedziałek, 05 listopada 2018 09:14

We wtorek 30 października odbyły się warsztaty nt. „Bądź Super Bohaterem  w swoim życiu. Poznawanie swojego potencjału”. Uczestniczyły w nich klasy o profilu prawniczo - medialnym: Ia, IIa i IIIa, które są objęte patronatem Wyższej Szkoły Ekonomii Prawa i Nauk Medycznych im. E. Lipińskiego w Kielcach.  W ramach współpracy z tą uczelnią od kilku lat młodzież Bartosza bierze udział w różnych  zajęcia z zakresu prawa i dziennikarstwa.

 

Tym razem na warsztatach prowadzonych przez p. K. Lipską uczniowie mogli zastanowić się m. in. nad swoimi predyspozycjami, umiejętnościami. Prowadząca przedstawiła kilka skutecznych narzędzi służących badaniu własnego potencjału. Wykorzystując prezentację multimedialną podała przykłady osób, które dzięki odpowiedniej motywacji i determinacji osiągnęły sukces. Prowadząca zajęcia cały czas zachęcała młodzież Bartosza do pełnego wykorzystywania swojego potencjału, by uczniowie stawali się super bohaterami w swoim życiu. Te wszystkie wskazówki są szczególnie cenne w kontekście przygotowań do egzaminu maturalnego, a także decyzji licealistów związanych z przyszłością.

 
Ta strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Dowiedz się więcej...