Spotkanie młodzieży opatowskiego „Bartosza” z pośrednikiem pracy oraz doradcą zawodowym
poniedziałek, 19 marca 2018 12:52

W dniu 14.03.2018 r. młodzież Liceum Ogólnokształcącego im. B. Głowackiego w Opatowie spotkała się z pośrednikiem pracy Moniką Baszak oraz doradcą zawodowym Moniką Kozakiewicz z Ośrodka Szkolenia Zawodowego w Opatowie. Podczas spotkania młodzież  zapoznała się z funkcjonowaniem jednostek ochotniczych hufców pracy  oraz  rodzajem oferowanych przez nie usług, głównie w zakresie poradnictwa zawodowego, pośrednictwa pracy oraz nauki aktywnego poszukiwania pracy.

 

Kontakt z doradcą zawodowym i pośrednikiem pracy był okazją do indywidualnych  konsultacji w kwestii wyboru ścieżki edukacyjnej i zawodowej z  uwzględnieniem możliwości psychofizycznych, sytuacji życiowej, a także potrzeby rynku pracy.

W trakcie wieloletniej współpracy z Ośrodkiem Szkolenia Zawodowego licealiści zaznajamiają się  z nowymi sposobami kontaktowania się z pracodawcą, poszukiwania pracy oraz możliwościami zawodowymi na rynku pracy.

Spotkanie zorganizowała Agnieszka Miśkiewicz.

 
Ta strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Dowiedz się więcej...