Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH
niedziela, 04 lutego 2018 11:56

W dniu 28 stycznia 2018 roku w Pińczowie  odbył się II etap Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy III b o profilu politechnicznym: Kacper Bielecki, Norbert Gumuła i Mateusz Schab.

 

Licealiści podczas II etapu olimpiady zmierzyli się z siedmioma zadaniami otwartymi z różnych działów matematyki na poziomie rozszerzonym. Dla naszych uczniów była to okazja do zmierzenia się w zakresie umiejętności matematycznych z kolegami-matematykami z 51 szkół średnich województwa świętokrzyskiego. Wyniki zmagań matematycznych zostaną ogłoszone 23 lutego 2018 roku.

Uczniowie przygotowują się pod opieką pani Moniki Wosik.

 
Ta strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Dowiedz się więcej...