Sukces uczniów Bartosza w konkursie języka angielskiego Lingua.Plus
poniedziałek, 18 grudnia 2017 10:52

W dniu 27 października 2017r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Bartosza Głowackiego  odbyła się 30 edycja konkursu OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES.PLUS LINGUA.PLUS. W konkursie wzięło udział 15 uczniów klas I, II i III.

Po raz kolejny uczniowie Bartosza osiągnęli najwyższe wyniki i aż 4 uczniów otrzymało tytuł laureata konkursu: Gabriela Grad (IIC), Tomasz Zimnicki (IIIB), Michał Pater (IC) oraz Jakub Bilski (IIB). Wysokie wyniki otrzymali również Maciej Wrzołek, Błażej Słowiński, Aleksandra Basak oraz Michał Frejlich.

Głównym celem konkursu było zachęcenie jak największej liczby młodych ludzi do lepszego opanowania języków obcych, a także rozpowszechnianie kultury i tradycji krajów i narodów posługujących się językiem angielskim i niemieckim. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach językowych: dla uczniów klas I oraz uczniów klas II i III, a treści konkursu wykraczały poza podstawę programową.

Opiekunami językowymi uczniów są p. Monika Czerwińska, p. Agnieszka Grad oraz p. Aneta Kucharczyk.

Gratulujemy.

 
Ta strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Dowiedz się więcej...