Wolontariusze Bartosza ze słowem i kolędą
środa, 13 grudnia 2017 08:20

W dniu 08.12.2017 w ramach zadań Szkolnego Programu Wolontariatu, uczniowie klasy II B wraz z wychowawcą panią Moniką Wosik i panią Małgorzatą Szczepańską odwiedzili Środowiskowy Dom Samopomocy Społecznej w Opatowie. Młodzież zaprezentowała program artystyczny pt: „Gdy się Chrystus rodzi”, wzruszająco i refleksyjnie wprowadzający w klimat świąt Bożego Narodzenia.

 

Wolontariusze własnoręcznie przygotowali poczęstunek dla uczestników spotkania. Na stole pojawiły się świąteczne pierniczki, babeczki, rogaliki pięknie udekorowane przez uczniów oraz wspaniałe strucle makowe i ciasta pełne bakalii.

Wierzymy, iż wspólnie spędzony czas przybliżył magię świąt Bożego Narodzenia chorym i często samotnym uczestnikom ośrodka. Spotkanie zakończyło się wspólnym kolędowaniem, życzeniami świątecznymi. Podziękowania dla wolontariuszy za wspaniałe przygotowanie świątecznego spotkania przekazała pani kierownik ośrodka Małgorzata Juda. Dziękuję wszystkim wolontariuszom za zaangażowanie, wzorową postawę i wielkie serce.

 
Ta strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Dowiedz się więcej...