Reprezentanci Bartosza na Mistrzostwach Polski w Bydgoszczy
wtorek, 19 września 2017 10:52

W dniach 13-16 września uczniowie naszej szkoły reprezentowali nas w XVIII Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej zunifikowanych olimpiad specjalnych.

W turnieju wzięło udział 11 drużyn reprezentujących 11 województw. Po pierwszym dniu rozgrywek nasza drużyna zaprezentowała się nadzwyczaj dobrze wygrywając wysoko swoje wszystkie mecze. Dało nam to awans do najlepszej grupy, z której została wyłoniona reprezentacja kraju na Mistrzostwa Świata w Abu Zabi- stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Po ciężkiej, wyczerpującej jednak pięknej walce, w której nasi uczniowie poświęcili mnóstwo sił, nasza drużyna ostatecznie zajęła czwarte miejsce.

Mimo najgorszego miejsca dla sportowców (IV- poza podium) wszyscy wróciliśmy zdrowi i szczęśliwi do domu z nastawieniem walki o awans w przyszłym roku.

Uczniowie, którzy reprezentowali naszą szkołę to uczniowie klas trzecich: Kamil Pałacha, Filip Płeszka, Filip Starzomski, Tomasz Kasza i Mateusz Gałka.

Opiekunem drużyny był nauczyciel Wychowania fizycznego Marcin Słapek.

 
Ta strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Dowiedz się więcej...