Olimpady w roku szkolnym 2018/2019
poniedziałek, 24 czerwca 2019 10:47

Olimpiady w roku szkolnym 2018/2019

Rodzaj olimpiady (pełna nazwa)

Data

i miejsco-

wość

Etap

Uczniowie biorący udział

Zajęte miejsce

Nauczyciel-opiekun

Imię i nazwisko

Kl.

Olimpiada Fizyczna

wrzesień - listopad 2018

I etap

M. Kaleta

IIb

udział

M. Pargieła

XLIII Olimpiada Języka Angielskiego

12.11. 2018

szkolny

G. Grad

IIIc

udział

M. Czerwińska

III Olimpiada Statystyczna

4.12.2018

szkolny

11 uczniów

IIb

IIIb

udział

M.Stępień

M.Wosik

III Olimpiada Statystyczna

5.01.2019

okręgowy

M.Grześkiewicz

A.Krakowiak

A.Szostak

IIb

IIb

IIb

wyróżnienie

udział

udział

M.Stępień

M.Wosik

XLIII Olimpiada Języka Angielskiego

7.01. 2019

okręgowy

G. Grad

IIIc

udział

M. Czerwińska

XXXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

9.01.2019

szkolny

J. Kaptur

P. Lis

J. Wanat

P. Buczkowska

M. Pater

M. Witkowska

I. Adamski

IIIc

IIIc

IIIc

IIc

IIc

IIc

Ic

udział

E. Basak

XLVOlimpiada Geograficzna

9-10.02.

2019

Kielce

okręgowy

D. Chmielewska

D. Kasprzycki

IIb

Ia

udział

w etapie okręgowym

M. Stępień

XLV Olimpiada Historyczna

22.01.2019Kielce

okręgowy

S. Kubik

IIa

finalistka etapu okręgowego

P. Kaptur

XLIX

Olimpiada Języka Polskiego

16.02.2019

okręgowy

M. Nowak

IIa

udział

E. Cybula

LV Olimpiada Wiedzy

o Polsce i Świecie Współczesnym.

luty 2019

Kielce

okręgowy

M. Wróblewski

M .Frejlich

B. Słowiński

IIa

IIIa

IIIa

udział

P. Kaptur

LX Olimpiada Języka Rosyjskiego

2-3.03.

2019

okręgowy

A.Bespalov

Ic

udział

A.Gach

XIVII Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

6.03.2019

Lublin

okręgowy

A Gardynik

D .Marcjan

Ib

IIa

etap okręgowy

awans do finału

M. Stępień

XIVII Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

10.04.2019

Warszawa

centralny

D. Marcjan

IIa

finalista etapu centralnego

M. Stępień

XXXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

14.04.2019

okręgowy

J. Kaptur

P. Lis

I. Adamski

IIIc

IIIc

Ic

udział

E. Basak

III Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy

o Bezpieczeństwie

i Obronności

22-23.

03.2019

Warszawa

centralny

M. Frejlich

IIIa

laureat etapu centralnego

P. Kaptur

XXI Olimpiada Wiedzy o Prawie

30.03.2019

Ostrołęka

centralny

A. Szostak

IIIa

finalistka etapu centralnego

P. Kaptur

Olimpiada Solidarności

kwiecień 2019

wojewódzki

D. Marcjan

IIa

awans do etapu centralnego

M. Grządziel

Olimpiada Solidarności

5-7.06.

2019

centralny

D. Marcjan

IIa

M. Grządziel

 
Ta strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Dowiedz się więcej...