Olimpiady
Olimpady w roku szkolnym 2018/2019
poniedziałek, 24 czerwca 2019 10:47

Olimpiady w roku szkolnym 2018/2019

Rodzaj olimpiady (pełna nazwa)

Data

i miejsco-

wość

Etap

Uczniowie biorący udział

Zajęte miejsce

Nauczyciel-opiekun

Imię i nazwisko

Kl.

Olimpiada Fizyczna

wrzesień - listopad 2018

I etap

M. Kaleta

IIb

udział

M. Pargieła

XLIII Olimpiada Języka Angielskiego

12.11. 2018

szkolny

G. Grad

IIIc

udział

M. Czerwińska

III Olimpiada Statystyczna

4.12.2018

szkolny

11 uczniów

IIb

IIIb

udział

M.Stępień

M.Wosik

III Olimpiada Statystyczna

5.01.2019

okręgowy

M.Grześkiewicz

A.Krakowiak

A.Szostak

IIb

IIb

IIb

wyróżnienie

udział

udział

M.Stępień

M.Wosik

XLIII Olimpiada Języka Angielskiego

7.01. 2019

okręgowy

G. Grad

IIIc

udział

M. Czerwińska

XXXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

9.01.2019

szkolny

J. Kaptur

P. Lis

J. Wanat

P. Buczkowska

M. Pater

M. Witkowska

I. Adamski

IIIc

IIIc

IIIc

IIc

IIc

IIc

Ic

udział

E. Basak

XLVOlimpiada Geograficzna

9-10.02.

2019

Kielce

okręgowy

D. Chmielewska

D. Kasprzycki

IIb

Ia

udział

w etapie okręgowym

M. Stępień

XLV Olimpiada Historyczna

22.01.2019Kielce

okręgowy

S. Kubik

IIa

finalistka etapu okręgowego

P. Kaptur

XLIX

Olimpiada Języka Polskiego

16.02.2019

okręgowy

M. Nowak

IIa

udział

E. Cybula

LV Olimpiada Wiedzy

o Polsce i Świecie Współczesnym.

luty 2019

Kielce

okręgowy

M. Wróblewski

M .Frejlich

B. Słowiński

IIa

IIIa

IIIa

udział

P. Kaptur

LX Olimpiada Języka Rosyjskiego

2-3.03.

2019

okręgowy

A.Bespalov

Ic

udział

A.Gach

XIVII Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

6.03.2019

Lublin

okręgowy

A Gardynik

D .Marcjan

Ib

IIa

etap okręgowy

awans do finału

M. Stępień

XIVII Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

10.04.2019

Warszawa

centralny

D. Marcjan

IIa

finalista etapu centralnego

M. Stępień

XXXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

14.04.2019

okręgowy

J. Kaptur

P. Lis

I. Adamski

IIIc

IIIc

Ic

udział

E. Basak

III Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy

o Bezpieczeństwie

i Obronności

22-23.

03.2019

Warszawa

centralny

M. Frejlich

IIIa

laureat etapu centralnego

P. Kaptur

XXI Olimpiada Wiedzy o Prawie

30.03.2019

Ostrołęka

centralny

A. Szostak

IIIa

finalistka etapu centralnego

P. Kaptur

Olimpiada Solidarności

kwiecień 2019

wojewódzki

D. Marcjan

IIa

awans do etapu centralnego

M. Grządziel

Olimpiada Solidarności

5-7.06.

2019

centralny

D. Marcjan

IIa

M. Grządziel

 
Olimpiady w roku szkolnym 2017/18
środa, 22 lutego 2017 08:28

 

Olimpiady w roku szkolnym 2017/2018

Rodzaj olimpiady

Data

Etap

Uczniowie biorący udział

Zajęte miejsce

Nauczyciel-opiekun

Imię i nazwisko

Kl.

Olimpiada o „Diamentowy Indeks AGH” – Matematyka

październik

2017

drugi

M. Schab

N. Gomuła

K. Bielecki

IIIb

udział

M. Wosik

XLI Olimpiada Języka Niemieckiego

06.11.2017

szkolny

K. Kaptur

W. Sobczyk

IIc

udział

M. Serwicka

XLI Olimpiada Języka Francuskiego

07.11.2017

szkolny

M. Pawłowski

IIIa

udział

B. Kaptur

XLIX Olimpiada Języka Rosyjskiego

listopad 2017

szkolny

12 uczniów

II i III

udział

A.Gach

XLII Olimpiada Języka Angielskiego

listopad 2017

szkolny

T. Zimnicki

A. Basak

M. Pater

G. Grad

K. Kaczmarska

M. Frejlich

B. Słowiński

IIIb

IIIc

Ic

IIc

IIc

IIa

IIa

udział

M. Czerwińska

A. Grad

A. Kucharczyk

Olimpiada Przedsiębiorczości

07.12.2017

szkolny

A. Śliwa

M. Wróblewski

B. Bara

Ic

Ia

Ib

awans do etapu okręgowego

M. Kasprzyk

XLIV Olimpiada Geograficzna

grudzień 2017

szkolny

B. Bara

A. Szczepański

D. Gorazd

F. Grzyb

M. Leszczyński

S. Majecki

D. Grzywacz

A. Karnas

P. Dyka

Ib

Ib

IIIe

IIIe

IIIe

IIIe

IIb

IIc

IIb

udział

udział

awans do etapu okręgowego

awans do etapu okręgowego

udział

M. Stępień

M. Kołodziej

M. Kołodziej

XVI Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

18.12.2017

szkolny

15 osób

D. Marcjan

D. Gorazd

S. Majecki

Ia, Ib

IIa, IIIe

Ia

IIIe

IIIe

udział

awans do etapu okręgowego

M. Stępień

Olimpiada WOS

grudzień 2017

szkolny

M. Wróblewski

Ia

awans do etapu okręgowego

M. Grządziel

Olimpiada Wiedzy

o Bezpieczeństwie

i Obronności

08.12.2017

woje- wódzki

M. Frejlich

P. Kos

K. Adamczyk

M. Wróblewski

IIa

IIId

IIIe

Ia

I miejsce

VII miejsce

IV miejsce

III miejsce

P. Kaptur

XLII Olimpiada Języka Angielskiego

styczeń 2018

okręgowy

G. Grad

IIc

udział

M. Czerwińska

XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

18.01.2018

szkolny

14 uczniów

J. Wanad

M. Stępień

J. Foryś

IIc,IIIc

IIc

IIIc

IIIc

udział

awans do etapu okręgowego

E.Basak

XXIII Olimpiada

Wiedzy o Żywieniu

i Żywności

12.01.2018

okręgowy

M. Furmańska

K. Wysopal

IIIc

udział

E.Basak

XLIV Olimpiada Historyczna

styczeń 2018

okręgowy

S. Kubik

M. Nowak

M. Wróblewski

Ia

udział

P. Kaptur

Olimpiada Wiedzy

o Polsce i Świecie Współczesnym

styczeń 2018

okręgowy

W. Kasprzyk

P. Kos

M. Wróblewski

IIId

IIId

Ia

udział

P. Kaptur

XLIV Olimpiada Geograficzna

10-11

lutego 2018

okręgowy

D. Grzywacz

A. Karnas

F. Grzyb

S. Majecki

D. Gorazd

M. Leszczyński

IIb

IIc

IIIe

IIIe

IIIe

IIIc

udział

finalista etapu okręgowego

M. Kołodziej

M. Stępień

Olimpiada przedsiębiorczości

01.03.2018

okręgowy

B. Bara

A. Śliwa

M. Wróblewski

Ib

Ic

Ia

udział

M. Kasprzyk

Olimpiada Znajomości Afryki

05.03.2018

okręgowy

D. Gorazd

S. Majecki

D. Marcjan

IIIe

IIIe

Ia

udział

awans do finału

M. Stępień

Olimpiada

o Diamentowy Indeks AGH

marzec

2018

finał

K. Bielecki

IIIb

finalista

M. Wosik

Olimpiada Znajomości Afryki

11.04.2018

centralny

D. Marcjan

Ia

finalista

M. Stępień

XXXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

20.04.2018

okręgowy

J. Foryś

J. Wanad

IIIc

IIc

udział

E. Basak


 

Olimpiady w roku szkolnym 2016/2017

Rodzaj olimpiady (pełna nazwa)

Data

i miejscowość

Etap

Uczniowie biorący udział

Zajęte miejsce

Nauczyciel-opiekun

Imię i nazwisko

Kl.

Olimpiada o „Diamentowy Indeks AGH” – Fizyka

październik

2016

pierwszy

Ł. Lulin

IIIb

kwalifikacja do etapu II

M. Pargieła

Olimpiada o „Diamentowy Indeks AGH” – Matematyka

październik

2016

szkolny

K. Gdowski
M. Golińska
Ł. Lulin
M. Małasiński
A. Wosik

IIIb

awans
do etapu okręgowego

A.Nowak

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

październik

2016

szkolny

M. Furmańska
A. Golec
K. Wysopal

IIc
IIc
IIc

A.Golec
K. Wysopal (awans do etapu okręgowego)

E.Basak

XLIII Olimpiada Geograficzna

październik - listopad 2016

pierwszy

F. Grzyb
S. Majecki

IIe

awans do etapu okręgowego

M. Stępień

XLIII Olimpiada Historyczna

listopad 2016

szkolny

M. Szczepańska
M. Szczepańska
B. Słowiński
P. Wójcik

Ia

M. Grządziel

XLI Olimpiada Języka Angielskiego

14.11. 2016

szkolny

G. Grad
K. Mirowski

Ic
IIIc

M. Czerwińska
A. Grad

LXII Olimpiada Chemiczna

26.11.2016

Kielce

pierwszy

K. Mirowski

IIIc

awans do II etapu

B. Szczechura

XV Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

05.12.2016

pierwszy

D.Gorazd
A.Gołembiewska

IIe
IId

awans do II etapu

M. Kołodziej
M. Stępień

XII Olimpiada Przedsiębiorczości

06.12.2016

pierwszy

20 uczniów

Id
IIe
IIIb

M. Kasprzyk

WAT

08.12.2016

szkolny

Ł. Lulin
M. Małasinski

IIIb

A. Nowak

XLVII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

grudzień 2016

szkolny

N. Dziubińska
W. Okulska
E. Saracen
A. Banaś

IIIa
IIIa
IIIa
IIId

awans do etapu okręgowego

E. Cybula
E. Siwecka

Olimpiada „Losy żołnierza i oręża polskiego”

15.12. 2016

Kielce

rejonowy

M. Frejlich

Ia

awans do II etapu

M. Grządziel

LXVI Olimpiada Biologiczna

02.01.2017

szkolny

M. Stępień

K. Mirowski

M. Zyzik

IIc
IIIc
IIIc

E. Basak

Olimpiada Języka Rosyjskiego

styczeń 2017

szkolny

uczniowie

klas II i IIII

II i III

M. Stępień (IIc)
awans do II etapu

A.Gach

XXXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

11.01.2017

szkolny

11 osób

8 osób

Ic
IIc

A.Basak (IIc)
J.Foryś (IIc)
awans do etapu okręgowego

E.Basak

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

13.01.2017

Lublin

okręgowy

A.Golec

K. Wysopal

IIc
IIc

K. Wysopal
IX miejsce

E. Basak

XLIII Olimpiada Geograficzna

luty 2017

okręgowy

F. Grzyb

S. Majecki

IIe

M. Stępień

Ogólnopolska Olimpiada o „Diamentowy Indeks AGH” – Matematyka

28.02.2017

okręgowy

K. Gdowski
M. Golińska
Ł. Lulin
M. Małasiński
A. Wosik

IIIb

udział w II etapie

A.Nowak

XLVIII Olimpiada Języka Rosyjskiego

04 –05. 03.2017

II etap

M. Stępień

IIIa

XVII

A. Gach

XV Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

marzec 2017 Kielce

okręgowy

D.Gorazd

A.Gołembiewska

IIe

IId

finalista

udział

M. Stępień

M. Kołodziej

LXIII Olimpiada Chemiczna

marzec 2017 Kielce

okręgowy

K. Mirowski

IIIc

udział

B.Szczechura

XV Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

kwiecień 2017

Warszawa

centralny

D.Gorazd

IIe

finalista

M. Stępień

XXXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

02 - 04.

06.2017

Serock

centralny

A.Basak

IIc

finalistka

E.Basak

Olimpiada Innowacji Technicznych

02 - 04.

06.2017

centralny

M. Wiśniewski

IIIb

udział

M. Pargieła

Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności

kwiecień 2017

centralny

W. Kasprzyk

IId

laureat

P. Kaptur

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

kwiecień 2017

centralny

W. Kasprzyk

IId

udział

P. Kaptur


Olimpiady w roku szkolnym 2015/2016

Rodzaj olimpiady (pełna nazwa)

Data

i miejscowość

Etap

Uczniowie biorący udział

Zajęte miejsce

Nauczyciel-opiekun

Imię i nazwisko

Kl.

XXXIX Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego

16.11.2015

szkolny

K. Mirowski

M. Woźniak

IIc

IIIa

K. Mirowski

(awans do etapu okręgowego)

M. Serwicka

XXXIX Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego

15.01.2016

okręgowy

K. Mirowski

IIc

M. Serwicka

Olimpiada Języka Francuskiego

listopad 2015

szkolny

D. Wąs

K. Wieczorek

IIIa

B. Zwolińska - Kaptur

LXV Olimpiada Biologiczna

listopad 2015

wojewódzki

M. Grześkiewicz

A. Popek

O. Mianowska

K. Mirowski

IIc

K. Mirowski

(laureat)

E. Basak

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

24.11.2015

Lublin

okręgowy

J. Domagała

K. Mirowski

IIIc

IIc

K, Mirowski – awans do etapu centralnego

E. Basak

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

kwiecień 2016

III

K. Mirowski

IIc

finalista

E.Basak

LXII Olimpiada Chemiczna

26.11.2015

I etap

K. Mirowski

IIc

awans do II etapu

B. Szczechura

LXII Olimpiada Chemiczna

29.01.2016

Kielce

II etap

K. Mirowski

IIc

awans do III etapu

B. Szczechura

LXII Olimpiada Chemiczna

kwiecień 2016

III etap

K. Mirowski

IIc

finalista

B. Szczechura

XIII Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

30.11.2015

szkolny

35 uczniów

I i II

awans do II etapu:

K. Bielecki

F. Grzyb

A.Gołembiewska

S. Majecki

M. Kołodziej

M. Stępień

XIII Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki

13.04.2016

centralny

K. Bielecki

Ib

finalista

M. Stępień

XLII Olimpiada Historyczna

02.12.2015

szkolny

D. Wąs

IIIa

awans do etapu okręgowego

M. Grządziel

XLII Olimpiada Historyczna

05.01.2016

okręgowy

D. Wąs

IIIa

M. Grządziel

XI Olimpiada Przedsiębiorczości

06.12.2015

szkolny

20 uczniów

Ib

T. Zimnicki – awans do II etapu

M. Kasprzyk

XI Olimpiada Przedsiębiorczości

marzec 2016

II

T. Zimnicki

Ib

M. Kasprzyk

XXXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

11.01.2016

szkolny

33 uczniów

Ic,IIc,

IIIc

A.Basak

W. Baran

K. Kasprzycka

(awans do etapu okręgowego)

E. Basak

M. Banasińska

XLVI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

15.01.2016

I etap

J. Forma

A. Kargul

IId

awans do etepu okręgowego

E. Siwecka

XLVI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

luty 2016

II etap

J. Forma

A. Kargul

IId

E. Siwecka

LVII Olimpiada Wiedzy o Polsce

i Świecie Współczesnym

16.01.2016

okręgowy

D. Wąs

M. Kot

K. Skuza

J. Skowroński

I. Sławiński

IIIa

J. Skowroński – I miejsce

I. Sławiński – II miejsce

P. Kaptur

LVII Wiedzy

o Polsce i Świecie Współczesnym

kwiecień 2016

III

I.Sławiński

J. Skowroński

IIIa

P. Kaptur

Olimpiada o „Diamentowy Indeks AGH” – Fizyka

30.01.2016

Pińczów

II etap

M. Duda

IIIb

M. Pargieła

Olimpiada o „Diamentowy Indeks AGH” - Geografia

30.01.2016

Pinczów

II etap

W. Baran

A. Czosnek

T. Jurkiewicz

P. Jop

M. Wiatrowski

IIb

IIIb

IIIb

IIIb

IIIb

M. Kołodziej

M. Stępień

Olimpiada o „Diamentowy Indeks AGH” – Geografia

19.03.2016

Kraków

III etap

A.Czosnek

IIIb

finalista

M. Kołodziej

Olimpiada o „Diamentowy Indeks AGH” – Matematyka

31.01.2016

II etap

D. Mirowska

P. Wąsik

IIIb

M. Wosik

XLII Olimpiada Innowacji Technicznych

i Wynalazczości

styczeń 2016

I etap

A.Kaptur

P. Szczur

M.Wiśniewski

IIIb

M. Pargieła

XLII Olimpiada Geograficzna

06 - 07.

02.2016

Tomaszów Mazowiecki

okręgowy

K. Gdowski

K. Kos

IIb

IIId

K. Gdowski - finalista

M. Stępień

M. Kołodziej

XIII Olimpiada Wiedzy o Prawie

kwiecień 2016

III

K. Skuza

IIIa

laureat

P. Kaptur

 
XXX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
poniedziałek, 26 stycznia 2015 12:51

Jak co roku, w styczniu w Liceum Ogólnokształcącym im. B. Głowackiego w Opatowie odbyły się szkolne eliminacje Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Cieszy się ona dużym zainteresowaniem wśród uczniów klas o profilu medycznym. Jej głównym celem jest upowszechnianie wiedzy dotyczącej aktualnych zagadnień ekologii i ochrony środowiska przyrodniczego.

Więcej…
 
LXI Olimpiada Chemiczna
piątek, 16 stycznia 2015 13:46

Krystian Mirowski, uczeń klasy Ic Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego w Opatowie został zakwalifikowany przez Komitet Główny do II etapu 61. Olimpiady Chemicznej. Zawody II etapu odbędą się w dniach 30-31 stycznia 2015 roku na wydziale Chemii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Przejście tego etapu zapewni Krystianowi zwolnienie z egzaminu maturalnego z chemii.

Więcej…
 
XLI Olimpiada Geograficzna
czwartek, 18 grudnia 2014 12:38

Magdalena Pasiek - uczennica klasy IIIb o profilu politechniczno-ekonomicznym Liceum Ogólnokształcącego im. Bartosza Głowackiego została zakwalifikowana przez Komitet Główny Olimpiady do eliminacji II stopnia XLI Olimpiady Geograficznej. W pierwszym etapie olimpiady zadaniem uczestników było napisanie na podstawie samodzielnie zebranych materiałów pracy na jeden z czterech podanych przez Komitet Główny Olimpiady tematów.

Więcej…
 
Olimpiada z języka rosyjskiego
wtorek, 11 marca 2014 12:33

Uczennice Liceum Ogólnokształcącego im. B. Głowackiego w Opatowie znalazły się w grupie 55 uczestników II etapu eliminacji okręgowych XLV Olimpiady Języka Rosyjskiego dla województwa świętokrzyskiego i małopolskiego, które odbyły się na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Więcej…
 
Nasi olimpijczycy
piątek, 31 stycznia 2014 11:49

Olimpiada biologiczna

Dnia 25 stycznia 2014 r. w Instytucie Biologii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach odbyły się eliminacje okręgowe XLIII Olimpiady Biologicznej. W zawodach brało udział 5 uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. B. Głowackiego w Opatowie, których prace badawcze zostały wysoko ocenione przez pracowników naukowych Instytutu Biologii. Są to: Arcowska Marta, Madej Jakub, Wiszowata Agata, Zięba Sara z klasy III c oraz Skrok Kinga z klasy II c.

Więcej…
 
Eliminacje Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
środa, 22 stycznia 2014 10:24

Jak co roku w naszej szkole w styczniu odbyły się eliminacje szkolne Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Celem Olimpiady jest kształtowanie świadomości ekologicznej, właściwych postaw młodzieży wobec środowiska przyrodniczego oraz popularyzacja problematyki w aspekcie skutecznego przeciwdziałania zanieczyszczeniu i degradacji środowiska przyrodniczego.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
Ta strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Dowiedz się więcej...