Konkurs Wiedzy Pożarniczej - Młodzież Zapobiega Pożarom
środa, 19 marca 2014 15:17

18 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". W eliminacjach na szczeblu gminnym reprezentowało nasze liceum dziesięcioro uczniów: Czosnek Aleksander I b, Jop Przemysław I b, Kolasiński Stanisław I b, Michalski Mariusz I b, Mirowska Diana I b, Czerwik Tomasz II c, Iskra Kamila I a, Ostatkiewicz Anita I a, Wójcik Anna II b i Podsiadło Marcin III b.

Konkurs został przygotowany przez Komendę Powiatową Straży Pożarnej oraz Urząd Miasta. Po zaciętej walce, pytania w tym konkursie obejmują wiedzę z zakresu przepisów pp, struktur organizacyjnych straży i historii Straży Pożarnej, nasza młodzież zajęła czołowe miejsca. I miejsce zdobyła Ania Wójcik (po raz piaty w konkursie), II - Marcin Podsiadło (w konkursie po raz szósty), IV- Diana Mirowska. Zwycięscy otrzymali cenne nagrody rzeczowe, wszyscy uczestnicy nagrody pocieszenia. Gratulujemy naszym zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w etapie powiatowym.

 
Ta strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Dowiedz się więcej...