Konkursy w roku szkolnym 2018/2019
poniedziałek, 24 czerwca 2019 10:42

Konkursy w roku szkolnym 2018/2019

KONKURSY

Data

Etap

Uczniowie biorący udział

Nauczyciel-opiekun

Imię i nazwisko

Kl.

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geo – Planeta”

listopad 2018

ogólnopolski

25 uczniów

Wyróżnienia:

K. Słapek

M. Masternak

A. Krakowiak

P. Dyka

M. Maciąg

I - III

IIIb

IIIb

IIb

IIIb

Ib

M. Kołodziej

M. Stępień

Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Fraszka”

22.11.2018

ogólnopolski

9 osób z klasy IIIa

Wyróżnienia:

B. Słowiński

N. Szczucka

A. Strzyż

IIIa

J. Lawęda

Konkurs Wojewódzki o Bezpieczeństwie, Ratownictwie i Obronie Cywilnej

23.11.2018

wojewódzki

P. Jędrzejewski

Ib

A.Gach

Konkurs

„Wiatr w żagle”

listopad 2018

wojewódzki

M. Nowak

IIa

E. Cybula

Ogólnopolski Konkurs „Bezpieczeństwo w pracy. Poznaj swoje prawa pracy”

styczeń 2019

regionalny

D. Pawlicki

A. Wójcik

IT

B. Kasińska

„Cudze chwalicie, swego nie znacie”.

Konkurs wiedzy

o turystyce Regionu Świętokrzyskiego

styczeń 2019

szkolny

40 uczniów

I-III

M. Kołodziej

M. Stępień

„Cudze chwalicie, swego nie znacie”.

Konkurs wiedzy

o turystyce Regionu Świętokrzyskiego

22.02.2019

Kielce

wojewódzki

A.Wosik

(udział)

P. Jędrzejewski

(wyróżnienie)

IT

IB

M. Kołodziej

M. Stępień

Bitwa na głosy

14.02.2019

szkolny

klasy pierwsze

i drugie

I i II

M. Czerwińska

A. Grad

A. Kucharczyk

Międzyszkolny

Konkurs Wiedzy

o Krajach Anglojęzycznych

26.02.2019

powiatowy

klasy I - III

Lipnik, Klimontów

M. Czerwińska

A. Grad

A. Kucharczyk

Ogólnopolski Konkurs

Eko - Planeta

4.03.2019

ogólnopolski

P. Buczkowska

M. Pater

A. Nawodzińska

M. Witkowski

I. Adamski

IIc

IIc

IIc

IIc

Ic

E. Basak

Międzyszkolny Konkurs Poezji Francuskiej

„Zen Maz”

7.03.2019

Ostrowiec Św.

międzyszkolny

A.Surma

(I miejsce)

M.Nowak

(wyróżnienie)

IIa

IIa

B. Zwolińska - Kaptur

Konkurs Biblijny

13.03.2019

szkolny

G. Gierach

M. Nowak

I Strugała

J. Bilski

IIa

IIa

IIa

IIb

o. Demetriusz

Konkurs Interaktywny „Understand”

21.03.2019

ogólnopolski

M. Pater

M. Kaleta

K. Kałuża

G. Grad

M. Szczepańska

B. Słowiński

K. Mrotek

J. Krakowiak

P. Zioło

IIc

IIb

IIa

IIIc

IIIa

IIIa

IT

Ic

Ia

M. Czerwińska

A. Grad

A. Kucharczyk

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Faces

of America”

22.03. 2019

ogólnopolski

W. Grudzień

N. Nowak

J. Lis

(finaliści)

Ib

A.Grad

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny

„Geo - Planeta

Plus”

marzec 2019

ogólnopolski

9 uczniów

wyróżnienia:

K. Sudy

M. Kozłowska

IIIb

IIIb

M. Kołodziej

M. Stępień

Konkurs Geologiczny

„Nasza Ziemia -

Środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś, jutro”

marzec 2019

I etap

A. Gardynik

D. Kołodziej

Ib

Ib

M. Stępień

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny

„Alchemik”

marzec 2019

ogólnopolski

A. Bespalov

J. Adamski

M. Witkowski

P. Buczkowski

M. Pater

A. Nawodzińska

P. Kędziora

(wyróżnienie)

Ic

Ic

IIc

IIc

IIc

IIc

IIc

B.Szczechura

“Napisz, zaśpiewaj, zagraj-dzień z życia rolnika”.

Konkurs KRUS

marzec-kwiecień 2019

wojewódzki

A. Szczepański

B. Bara

K. Zugaj

(wyróżnienie)

J. Marchewka

(wyróżnienie)

IIb

IIb

IT

IT

M.Stępień

M.Kołodziej

„Świat oczami młodych. Ratujmy tradycyjne sady”

marzec-maj

2019

ogólnopolski

A. Krakowiak

IIb

M. Stępień

XV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

3.04.2019

Ożarów

powiatowy

B. Zybała

(III miejsce)

A.Krakowiak

(wyróżnienie)

IIb

IIb

M. Serwicka

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

5.04.2019

Opatów

powiatowy

K. Czerwik

(I miejsce)

P. Tracz

IIc

Ib

A.Gach

Konkurs Palm Wielkanocnych

(Klasztor O.O. Bernardynów)

14.04.2019

I. Kot

IIa

o.Demetriusz

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

2404.2019

Kielce

powiatowy

K. Czerwik

(wyróżnienie)

IIc

A.Gach

Konkurs Biblijny

26.04.2019

diecezjalny

G. Gierach

M. Nowak

J. Bilski

IIa

IIa

IIb

o.Demetriusz

Matematyczne pojedynki

w „Bartoszu”

16.05.2019

szkolny

klasy trzecie gimnazjum

oraz klasy ósme szkoły podstawowej

Z. Herbuś

A. Nowak

M. Wosik

Konkurs

„Święta Jadwiga”

29.05.2019

diecezjalny

A. Puk

IT

o. Demetriusz

Powiatowy Konkurs Ekologiczny

„Bądź Eko”

3.06.2019

powiatowy

młodzież z powiatu opatowskiego

E. Basak

A. Gach

 
Ta strona korzysta z plików cookies (tzw. "ciasteczek"). Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Dowiedz się więcej...