W dniu 30 września 2020 r., od godziny 1300 w sekretariacie szkoły będzie można odebrać świadectwa maturalne.

Wejście do szkoły będzie od strony ulicy Sempołowskiej.

Prosimy o zabranie ze sobą rękawiczek oraz maseczek ochronnych.

Szanowni Maturzyści,

redakcja serwisu www.otouczelnie.pl przygotowała bezpłatny niezbędnik online dla kandytatów na studia 2020/21. Informacje zawierają wszystkie kierunki studiów, 392 uczelnie wyższe w Polsce oraz zasady rekrutacji na studia 2020/21.

LINK do artykułu: https://www.otouczelnie.pl/s/studia

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Redakcja otouczelnie.pl

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel: 22 203 59 66

Już ósmego czerwca rozpoczną się egzaminy maturalne i potrwają do dwudziestego dziewiątego czerwca. W trosce o bezpieczeństwo uczniów, nauczyciele „Bartosza” zaangażowani w pracę przy egzaminie, zostali przebadani na obecność COVID-19. To inicjatywa Starosty Opatowskiego Tomasza Stańka, dla którego bezpieczeństwo naszych maturzystów i pracowników jest priorytetem. Szkoła otrzymała także profesjonalne środki do dezynfekcji rąk i powierzchni, które niewątpliwie będą bardzo przydatne w najbliższym czasie. Czyste sale, zdezynfekowane stoliki i krzesła już czekają na maturzystów.

Szanowni Maturzyści, Fundacja Edukacyjna im. Jerzego Juzonia 6 lipca 2020 roku rozpocznie rekrutację do 9 Edycji stypendiów akademickich na rok 2020/2021. Celem Fundacji jest zwiększanie szans edukacyjnych młodzieży z małych miejscowości, realizowane poprzez pomoc finansową, która niejednokrotnie jest jedyną szansą na podjęcie studiów wyższych w większych miastach. 

W imieniu stowarzyszenia Studia Na Horyzoncie chciałbym zaprosić uczniów Państwa szkoły na platformę pogadajmyostudiach.pl, w ramach której będą oni mogli porozmawiać o studiach z przedstawicielami ponad stu kierunków. Naszym celem jest pomóc w świadomym wyborze ścieżki akademickiej i zawodowej. Na naszej platformie znajduje się kilkuset studentów z ponad 100 kierunków oraz różnych uczelni i miast - uczniowie mogą się z nimi połączyć i w trakcie wideorozmowy zadać nurtujące ich pytania i zdobyć kluczowe informacje dla ich decyzji o studiach.